slaidas16
slaidas17
slaidas18
slaidas19

0322 thumb       Kovo 20-22 d. Daugpilyje (Latvija) vyko tradicinis futbolo turnyras „Daugavpils Cup 2015“. Tris dienas trukusioje futbolo šventėje dalyvavo ir Panevėžio sporto vidurinės mokyklos bei futbolo akademijos auklėtiniai (2001 m. gim.). Po įtemptų kovų panevėžiečiams savo pranašumą įrodyti pavyko: vedami trenerio Dariaus Žindulio sporto vidurinės mokyklos auklėtiniai iškovojo antrąją vietą.

„Daugavpils Cup 2015“ iš viso dalyvavo septynios komandos: BFC Daugavpils I, BFC Daugavpils II (Latvija), ŠFS Riga (Latvija), FK Rėzekne (Latvija), FK Vidzene (Latvija), Vilniaus FM (Lietuva), Panevėžio sporto vidurinė mokykla-PFA (Lietuva).

Turnyras vyko rato sistema. Lemiamos kovos dėl prizinių vietų vyko paskutiniąją turnyro dieną, kuomet ir paaiškėjo geriausieji. Trečiąją vietą iškovojo BFC Daugavpils I komanda, antrieji liko panevėžiečiai, o turnyro nugalėtojais paskelbti ŠFS Riga (Latvija).

Prizines vietas iškovojusios komandos buvo apdovanotos taurėmis bei medaliais. Geriausiu turnyro vartininku paskelbtas Laurynas Glinskis (PFA), o geriausiu turnyro puolėju tapo Valdas Paulauskas (sporto vidurinė mokykla), turnyro metu pelnęs net 13 įvarčių.

„Pasirodymą turnyre vertinu gerai“, - teigė teneris D.Žindulis. – „Komandoje vyrauja puiki atmosfera ir tai lėmė gerą rezultatą. Kiek atkaklesnio žaidimo tikėjausi pirmąją turnyro dieną, vaikinams reikėjo laiko „įsivažiuoti“. Sustoti nežadame ir ateityje sieksime dar geresnių rezultatų“.

Panevėžio sporto vidurinės mokyklos auklėtiniai, iškovoję antrąją vietą: Vilius Piliukaitis, Egidijus Dusevičius, Valdas Paulauskas, Denas Gudaitis, Gvidas Šulskus, Klaudijus Bagočius, Paulius Trijonis, Džiugas Trybė, Tanas Petukauskas, Jokūbas Januškevičius, Arnas Levonauskas, Gytis Gulbinas, Robert Radevič, Aironas Juodis.