Panevėžio sporto vidurinė mokykla Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos renginių sūkuryje

976     2015 m. kovo 11 diena Panevėžio sporto vidurinė mokykla aktyviai įsijungė į Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos renginius Panevėžyje. Nuo kovo 10 d. 12 val. iki 11 d. 12 val. Panevėžyje buvo siekiama Lietuvos rekordo – Karaliaus Mindaugo husarų batalionas Laisvės aikštėje organizavo 24 val. estafetinį bėgimą be pertraukos, kuriame iš rankų į rankas buvo perduodama šalies vėliava. Mūsų mokyklos mokiniai aktyviai prisidėjo prie šio gražaus sumanymo ir 11 dieną nuo 9.00 iki 11.00 val. bėgo ratą (400 m) už mūsų šalį.

Po bėgimo visi skubėjo į iškilmingą vėliavos kėlimo ceremoniją. Po jos visi apjuosė Laisvės aikštę ir išskleidė vėliavą, kurios ilgis - 243, plotis – 7 metrai.

Laisvės aikštėje koncertavo grupė „Biplan“, Vaidas Dzežulskis, jaunieji miesto atlikėjai Donata Freigofaitė, Titas Asafejevas, Benas Povilonis, vaikų ir jaunimo chorai, Virgilijus Valuntonis su naujuoju miesto Vaniliniu choru. Koncertą vedė aktorius Albinas Kėleris.

Mokiniai įprasmino Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną būdami kartu su miesto bendruomene, pajusdami bendruomeniškumą ir pilietiškumą.

Jūratė Pauliukienė,
direktorė