Visus vienijo dainavimo džiaugsmas

891Dainuokime, mielieji,

Dainoj atgimstame visi,

Jinai sušildo ir paguodžia,

Ir tik - su ja gyvent gali.

Kovo 10 dieną mokyklos aktų salėje vyko patriotinių dainų konkursas „Aš atgimsiu“, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 25-mečiui. Renginio pradžioje, sveikindama Kovo 11-osios proga, mokyklos direktorė palinkėjo visiems kurti ir stiprinti pasididžiavimo ir meilės vertą valstybę – Lietuvą. O ši šventė gali tapti puikia pradžia keistis ir kurti tegul ir mažus, bet gražius dalykus.

Konkurse, dėl kurio visi ir buvo susirinkę, dalyvavo 6-11 klasės, o jų pasirodymus vertino komisija: mokyklos direktorė Jūratė Paliukienė, direktorės pavaduotojai Sigitas Dambrauskas ir Neringa Stanynienė bei dailės ir technologijų mokytoja Gintarė Leonavičienė.

Nominaciją už skambiausiai atliktą dainą laimėjo vienuoliktokai, kūrybiškiausiais tapo dešimtokai, originaliausiai dainą atliko devintokai, spalvingiausia buvo 8a klasė, nuotaikingiausios dainos titulas skirtas 8b klasės mokiniams, meniškiausiai pasirodė septintokai, o patriotiškiausios dainos nominaciją pelnė mūsų mažiausieji - šeštokai. Tačiau svarbiausia tai, kad visus vienijo dainavimo džiaugsmas.

Linksmą nuotaiką visiems susirinkusiems dovanojo „Senvagės“ pagrindinės mokyklos liaudiškų šokių kolektyvas „Trepsiukas“ (vad. Zita Rimkuvienė) ir jaunučių choro dainininkai (vad. Laima Sereikienė). O renginį vainikavo simboliškai visų kartu padainuota Eurikos Masytės daina „Laisvė“.

Mes privalome didžiuotis, kad esame lietuviai, privalome gerbti savo tautos tradicijas, papročius, dainas.

Muzikos mokytoja Laima Sereikienė