slaidas16
slaidas17
slaidas18
slaidas19

img066 Sėkmingu sausio mėnesiu gali pasigirti jaunieji KKSC ir Sporto gimnazijos Panevėžio sunkiaatlečiai. Panevėžiečiai varžėsi tarptautiniame turnyre Daugpilyje, kuriame savo jėgą demonstravo Latvijos, Lietuvos, Estijos atletai.

Geriausiai iš mūsiškių sekėsi Sporto gimnazijos auklėtiniui Mindaugui Janulevičiui (sv. kat. iki 77 kg), kuris nugalėjo amžiaus grupėje iki 17 m. ir iškovojo 3 vietą suaugusiųjų gretose. Trečią vietą jaunių ir suaugusiųjų įskaitoje užėmė Jonas Serafinas (sv. kat. iki 62 kg). Amžiaus grupėje iki 17 m. ir suaugusiųjų gretose 4-oje pozicijoje liko Mindaugas Lapinskas (sv. kat. iki 69 kg.). Telšių rajone vykusiame sunkiosios atletikos turnyre 2 vietą iškovojo Karolis Viskantas (sv. kat. virš 76 kg.), 3 vietą užėmė Lukas Paulavičius (sv. kat. iki 62 kg.). 4-tas liko Gytis Šimkus (sv. kat. iki 45 kg.). Turnyre dalyvavo apie 50 sunkiaatlečių.