Meninio skaitymo konkursas

Meninio skaitymo konkursas

konkursasGruodžio 9 dieną Raimundo Sargūno sporto gimnazijoje vyko mokyklos Meninio skaitymo konkursas, skirtas lietuviško žodžio pradininko Martyno Mažvydo metams paminėti.

Renginyje dalyvavo 6 – 8 bei I – IV gimnazijos klasių mokiniai, kurie deklamavo pasirinktus įvairių autorių poezijos ar prozos kūrinius. Skaitovų klausėsi jų palaikyti atėję bendraklasiai ir draugai bei vertinimo komisija , kuri turėjo išrinkti geriausiai pasirodžiusius mokinius, sausio mėnesį atstovausiančius mokyklai konkurse Panevėžio miesto etape.

6 – 8 klasių grupėje prizines vietas laimėjo šie mokiniai: Aida Vasiliauskaitė (8 kl.) – I vieta, Kristina Jakovleva (7 kl.) – II vieta, Ernestas Burdzilauskas (6 kl.) – III vieta. O gimnazinių klasių grupėje I vietą užėmė Ia kl. mokinė Gabrielė Kaminskaitė, II vietą – Karolina Graželiūnaitė (IV kl.), III vietą - Žymantė Prakapavičiūtė (II kl.).

Sveikiname prizininkus.

O nugalėtojoms sėkmės ruošiantis kitam konkurso etapui.

Lietuvių kalbos mokytojos
Valdonė Dubraitė ir Laima Adomonienė