Panevėžio RSSG/SC komanda tapo MKL 3x3 čempionais

Panevėžio RSSG/SC komanda tapo MKL 3x3 čempionais

Kovo 11-ąją, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, Kauno rajone įsikūrusiame Vytauto Didžiojo Universiteto Prezidento Valdo Adamkaus sporto centre įvyko antrojo Lietuvos moksleivių krepšinio lygos 3×3 finalas, kuriame daugiau kaip 200 žaidėjų kovojo dėl nugalėtojų vardų ir galimybės save vadinti šio sezono MKL 3×3 čempionais.

Panevezio krepsininkai

Jaunučių (2008 m. gimusių ir jaunesnių) vaikinų grupėje ant nugalėtojų pakylos lipo Panevėžio jaunieji krepšininkai, vadovaujami trenerio Tado Mykolaičio.

Finaliniame etape jungtinėje Panevėžio RSSG/SC komandoje žaidė Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos auklėtiniai Deivis Tarulis ir Gabrielius Anskinas, bei Panevėžio sporto centro auklėtiniai Jonas Trivokas ir Vykintas Stonys.

Panevėžio RSSG/SC komanda finale po atkaklios kovos nugalėjo Vilniaus KM vaikinus ir iškovojo aukso medalius. Bronza šioje amžiaus grupėje iškeliavo į Tauragės krepšinio mokyklą.

MKL ir Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos informacija

Dabar svetainėje 214 svečių ir narių nėra