Gimnazijos sunkiaatletis pagerino šalies rekordą!

Gimnazijos sunkiaatletis pagerino šalies rekordą!

Gruodžio 9 d. Marijampolės sporto centre pirmą kartą Lietuvoje vyko sunkiosios atletikos turnyras „Lietuvos regionų taurė“, kuriame dalyvavo ir Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos sunkiaatlečiai.

A Brazausko rekordas2

Gimnazijos auklėtinis Aironas Brazauskas po atrankos etapo pateko į iki 17 m. amžiaus grupę.

Pasak trenerio Dovydo Sužiedelio, Aironui savo amžiaus grupėje visus metus pavyko išlaikyti lyderio poziciją, o gegužės mėnesį jis absoliučioje įskaitoje Lietuvos čempionate iki 17m. amžiaus grupėje iš 255 dalyvių buvo stipriausias.

Savaitgalį vykusiose varžybose jis taip pat buvo stipriausias savo amžiaus grupėje, bei pagerino šalies 17 - mečių rekordus svorio kategorijoje iki 81kg. Jis rovė 106 kg, stūmė 134 kg bei dvikovėje įveikė 240 kg svorį. A. Brazauskui priklauso ir žemesnės svorio kategorijos iki 73kg rezultatai: rovimas - 101 kg, stūmimas - 121 kg, dvikovė - 222 kg.

„Džiaugiuosi, kad mano auklėtiniai sėkmingai užbaigė šiuos metus ir pagerino šalies rekordus. Šiais metais A. Brazauskas ir Hubertas Šumnauskas gerino rekordus, tačiau Huberto rovimo rekordą po 5 mėnesių pagerino Marijampolietis“, - sakė treneris D. Sužiedelis.

Marijampolėje vykusiame sunkiosios atletikos turnyre „Lietuvos regionų taurė“ sportininkai varžėsi net 10 amžiaus grupių, nuo pačių mažiausių iki veteraniško amžiaus sportininkų iš Aukštaitijos, Žemaitijos, Pietų ir Pajūrio regionų.