Gimnazijos auklėtiniai tarptautiniame V. Karpačiausko bokso turnyre iškovojo medalius

slaidas19

Spalio 19-21 d. Panevėžio „Kalnapilio“ arenoje jau XXIV kartą vyko tarptautinis legendinio Lietuvos boksininko – Europos čempiono ir pasaulio pirmenybių prizininko Vitalijaus Karpačiausko bokso turnyras.

boksas1111

Turnyre, kuriame dalyvavo sportininkai iš 8 pasaulio šalių dalyvavo ir Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos auklėtiniai.  Jaunių amžiaus grupėje Dovydas Vasiliauskas (70kg) ir  Kevinas Adamonis (75 kg).  Elito grupėje  varžėsi Edgaras Trotenskis (67 kg).

Svorio kategorijos iki 70 kg pusfinalyje Dovydas  Vasiliauskas lygioje kovoje ir keliais taškais pralaimėjo Belgijos atstovui.

Finale po atkaklios kovos Kevinas Adamonis 75 kg svorio kategorijoje rezultatu 2:1 pralaimėjo prieš Lietuvos atstovą.

Edgaras Trotenskis  67 kg svorio kategorijoje pusfinalyje pralaimėjo patyrusiam Armėnijos atstovui. Beje Edgarui tai buvo pirma kova suaugusiųjų bokso grupėje.

Gimnazijos auklėtinis Kevinas Adamonis iškovojo 2-ąją vietą ir sidabro medalį, o Dovydas Vasiliauskas ir Edgaras Trotenskis iškovojo 3-iąsias vietas ir bronzos medalius.