Projektas „STOK-PAGLVOK-VEIK“

Projektas „STOK-PAGLVOK-VEIK“

Šių metų spalio 20 d., Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos 8a klasės mokiniai dalyvavo paskaitoje „Smurtas artimoje aplinkoje: pasekmės“ pagal neigiamų socialinių veiksnių projektą „Stok – pagalvok – veik“.

policininke1

Gimnazijoje lankėsi Panevėžio miesto ir rajono policijos bendruomenės pareigūnė Laima Keblienė,  kuri papasakojo apie smurto artimoje aplinkoje pasireiškimo formas, davė patarimų, kaip to išvengti bei kur kreiptis pagalbos. Mokė ir skatino mokinius būti atsakingais.

Taip pat, mokiniai diskutavo apie  žalingų sveikatai psichotropinių medžiagų (elektroninių cigarečių rūkymo) vartojimo ir turėjimo pasekmes. Pareigūnė nurodė, kokia teisinė atsakomybė gresia  už nelegalių daiktų turėjimą, už jų platinimą, rūkymą gimnazijos teritorijoje ar viešoje vietoje.

policininke

Socialinė pedagogė Solveiga Morkūnienė