Skelbiami konkurso "Kodėl verta skaityti?“ nugalėtojai!

Skelbiami konkurso "Kodėl verta skaityti?“ nugalėtojai!

Komisija, kurią sudarė Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos direktorės pavaduotoja ugdymui Vaida Šiaučiūnė ir socialinė pedagogė Solveiga Morkūnienė, skyrė tris nominacijas.

Konkursas 6

• Pirma nominacija skirta IVb kl. mokiniui Darijui Bieliauskui ir IVa kl. mokiniui Klaudijui Čipui  už originalų minties atskleidimą (Nr.15).
  • Antra nominacija skirta aptarnaujančio personalo Daliai Šipelienei ir Laimai Janeliūnienei už įsitraukimą į bendruomenės organizuojamą konkursą (Nr.18­).
  • Trečia nominacija skirta Ib klasės mokiniams Medai Markauskaitei, Aidai Butvilaitei, Nedui Janavičiui, Airidui Leščinskui, Aretui Vitkevičiui už bendrystę (Nr.5).

Nuoširdžiai dėkoju komisijai už atsakingą darbą, gimnazijos bendruomenei už norą dalyvauti konkurse, administracijai už įsteigtus prizus.

Konkursas_1.jpgKonkursas_2.jpgKonkursas_3.jpgKonkursas_4.jpgKonkursas_5.jpgKonkursas_6.jpg

Bibliotekininkė Dalia

Dabar svetainėje vienas svečias ir narių nėra