MOKYTOJAI – JŪS ESATE NUOSTABŪS!

MOKYTOJAI – JŪS ESATE NUOSTABŪS!

Spalio 5 d. – Mokytojų dieną – Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijoje mokiniai dėkojo mokytojams už supratingumą, už žinias, už ugdomas tvirtas vertybines nuostatas, už diegiamą atkaklumą siekiant tikslų, už įkvėpimą tobulėti visur ir visada, už kantrybę, kai tenka pakartoti tą patį klausimą ar atsakymą penkis kartus, už įkvėptas mintis ir palaikymą, kai norisi viską mesti ir pasiduoti...

MOkytoju diena13

„Koks nuostabus mokyklinis gyvenimas! Sporto gimnazija – tai mūsų antrieji namai, tai mūsų tikras gyvenimas! Čia viskas susimaišo: vaikystė ir jaunystė, mokslas ir sportas, pergalės ir pralaimėjimai, svajonės ir tikslai. Šiuose namuose džiaugsmas ir ašaros, susitikimai ir išsiskyrimai...“

Gimnazijos mokinių choras, vadovaujamas muzikos mokytojos Laimutės Sereikienės, skyrė gimnazijos mokytojams, treneriams, bendrabučio auklėtojams muzikinį sveikinimą. Abiturientai vedė Treniruotę kitaip, kuri tapo tikru nuotykiu ir smagiu jėgų išbandymu! Užbaigiant Treniruotės kitaip programą, visi kartu sušoko bendrą šokį!