Naujieji mokslo metai prasidėjo!

Naujieji mokslo metai prasidėjo!

img25Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazija – tokia iškaba 2015 m. rugsėjo 1-ąją savo mokinius, mokytojus, tėvelius ir svečius pasitiko mūsų mokykla.

Šventinio šurmulio, plačių šypsenų ir nedidelio jaudulio lydimi susirinkusieji į Rugsėjo 1- osios šventę susibūrė uždarame mokyklos kieme. Direktorė Jūratė Pauliukienė visus pasveikino su naujais mokslo metais ir iškilmingai paskelbė, kad nuo šiol mokykla oficialiai vadinama gimnazija, kuriai suteiktas nusipelniusio trenerio Raimundo Sargūno vardas. Linkėdamas visokeriopos sėkmės gimnazijos mokiniams, pedagogams , treneriams su mokslo metų pradžia ir pirmuoju mokyklos vardadieniu sveikino direktorės pavaduotojas Sigitas Dambrauskas.

Šventiniame renginyje dalyvavo R.Sargūnaitė, kuri padėkojo už gražų Raimundo Sargūno atminties įamžinimą. Mokiniai padėjo gėlių prie garsaus trenerio paminklo, o po renginio kolegos nuvyko prie R.Sargūno kapo.

Savo antruosius mokslo metus pradėjusią mokyklą pasveikino Šv. Petro ir Povilo bažnyčios kunigas Egidijus Tubelis. Gimnazijos bendruomenė sulaukė daug garbingų svečių: žodį tarė savivaldybės mero pavaduotojas Aleksas Varnas, tarybos narys Povilas Vadopolas, LR seimo narys Petras Narkevičius, kuris pasveikinęs pasidžiaugė, kad gimnazija gavo mokyklinį autobusiuką, sveikino ir LR seimo narys Domas Petrulis bei seimo nario Povilo Urbšio padėjėja Nomeda Simėnienė.

Rugsėjo 1-osios šventę gražiai papuošė Gabijos Aleknavičiūtės, ,,X faktoriaus” dalyvės, daina, Zitos Rimkuvienės vadovaujami liaudies šokių kolektyvo ,,Trepsiukas” šokėjai, gimnazijos mokinių deklamuoti posmai , dainos. Gražiai skambėjo mokyklos daina, kurią darniai atliko visi gimnazistai, o ypač išsiskyrė pirmųjų mokyklos dvyliktokų balsai.

Renginį vedė vienuoliktokai Erika Kuodytė ir Aleksas Šidlauskas, o scenarijų rašė lietuvių kalbos mokytoja Valdonė Dubraitė.

Laima Adomonienė
Lietuvių kalbos mokytoja