Lapkričio 8-oji - Europos sveikos mitybos diena

Lapkričio 8-oji - Europos sveikos mitybos diena

Kiekvienais metais lapkričio 8 dieną minima Europos sveikos mitybos diena. Šią dieną Europos šalyse visuomenė skatinama maitintis sveikai, organizuojami renginiai, kuriuose pasakojama apie tinkamos mitybos principus. Mūsų mokykloje šią dieną paminėjome taip pat. II klasės gimnazistai kūrė ir pristatė sveikos subalansuotos mitybos valgiaraščius. Mokytoja R.Burneikienė su mokiniais aptarė ir išrinko geriausius.

Technologijų pamokų metų septintokai gamino sveikos mitybos patiekalus. Mokiniai pasiruošė ir pristatė patiekalų kalorijų vertę. Aptarėme, kaip reikia sveikai gaminti ir maitintis. Buvo šauni degustacija ir gera nuotaika. Keletas akimirkų nuotraukose.

Gintarė Leonavičienė
Dailės ir technologijų mokytoja

Dabar svetainėje vienas svečias ir narių nėra