Gimnazijos auklėtiniai sėkmingai pasirodė tarptautiniame graikų-romėnų imtynių turnyre

slaidas19

Savaitgalį Panevėžyje, lengvosios atletikos manieže jau penktą kartą vyko tarptautinis graikų-romėnų imtynių jaunučių ir jaunių turnyras „Panevėžys Open 2022“, kuriame savo galią demonstravo ir Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos auklėtiniai.

Imtyniu varzybos

Savo svorio kategorijoje nugalėtoju tapo ir aukso medalį iškovojo Klaudijus Čypas. Rytis Bartkus iškovojo antrąją vietą ir sidabro medalį, o Vilius Alonderis užėmė trečiąją vietą ir pasidabino bronzos medaliu.

Turnyre varžėsi per 200 dalyvių iš 9 šalių – Lietuvos, Izraelio, Norvegijos, Latvijos, Estijos, Ukrainos, Vokietijos, Lenkijos ir Serbijos.