Projektas „STOK-PAGALVOK-VEIK“. Teminis filmo peržiūros vakaras gimnazijoje

Projektas „STOK-PAGALVOK-VEIK“. Teminis filmo peržiūros vakaras gimnazijoje

Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos mokiniai lapkričio III savaitę, po visų darbų ir sporto treniruočių, vakare, rinkosi į  gimnazijos aktų salę žiūrėti filmą.

Filmo perziura4

Kino peržiūros renginys organizuotas pagal neigiamų socialinių veiksnių „Stok-pagalvok-veik“ projekto plano veiklas. Šia veikla siekiama ugdyti mokinių bendruomeniškumą, formuoti mokinių elgseną be patyčių, stiprinti tarpusavio bendradarbiavimą ir ryšį.

Filmo žiūrėjimui dalyviai patys įsikūrė patogias vietas. Veiklos pabaigoje visi pritarė, kad norėtų dažniau susirinkti ir panašiose veiklose laiką leisti kartu. Mokiniai žiūrėjo filmą „Pay it forward“.

Filmo_perziura.jpgFilmo_perziura1.jpgFilmo_perziura2.jpgFilmo_perziura3.jpgFilmo_perziura4.jpg

Matematikos mokytoja Virginija Pankienė

Vyr. socialinė pedagogė Solveiga Morkūnienė