„Studijų diena 2022” Panevėžyje

„Studijų diena 2022” Panevėžyje

Panevėžio miesto ir Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos I-IV klasių mokiniai turėjo unikalią galimybę praplėsti savo žinias apie būsimų studijų kryptis ir programas.

Studiju diena11

Panevėžio universalioje arenoje lapkričio 22 d. pačios populiariausios Lietuvos ugdymo įstaigos – universitetai, kolegijos, profesinės mokyklos ir mokymo centrai pristatė savo studijų kryptis ir programas, individualiai konsultavo mokinius, atsakė į jiems rūpimus su būsima karjera susijusius klausimus. Vyko konferencija, lektoriai skaitė pranešimus tema "Ateities pasirinkimai – lygtis su daugybe nežinomųjų. Kaip teisingai išspręsti?"

Panevėžio „Studijų dienoje 2022“ motyvuoti mūsų gimnazijos mokiniai domėjosi, kokį tolimesnį profesinį kelią rinktis. Dauguma džiaugėsi nauja iniciatyva, klausėsi studijų programų pristatymų, tiesiogiai bendravo su konsultantais, sužinojo studijų programų galimybes ir subtilybes, kai kurias išbandė interaktyviai.

Tikimės, kad gautos žinios padės lengviau ir tiksliau priimti būsimos karjeros sprendimus!