Projektas ,,Erasmus +“ Grybow mieste Lenkijoje

Projektas ,,Erasmus +“ Grybow mieste Lenkijoje

Š.m. lapkričio 14-18 dienomis Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos mokiniai Justė Krasauskaitė (II b klasė), Eivydas Tumasas (II b klasė), Šarūnas Jatužis (IIIa klasė), Kamilė Miltenytė (IIIa klasė) ir Gvidas Šinkūnas (IIIa klasė) bei mokytojai Ignas Čekanauskas bei Eugenija Mockūnienė vyko į trumpalaikį mokinių mainų vizitą Grybow mieste, Lenkijoje.

Erasmus gimnazija

Pasak mokytojų, projektu buvo siekiama plėsti tarpkultūrinę, komunikacinę, socialinę, iniciatyvumo ir kūrybingumo, mokėjimo mokytis, asmeninių kompetencijų mokantis tarptautinėje aplinkoje, dalyvaujant priimančio licėjaus pamokose, organizuojamose edukacinėse veiklose, mokantis kartu su lenkų mokiniais patobulinti savivaldaus mokymosi įgūdžius. Taip pat susipažinti su Lenkijos švietimo sistema.

“Visi tikslai buvo puikiai išpildyti. Mokiniai gyveno priimančių lenkų šeimose, kartu dalyvavo ugdymo veiklose, sportinėse varžybose, dalyvavo ekskursijose į rajono centrą Novi Sačą, kurortinį miestelį Krinicą, aplankė senąją sostinę Krokuvą. Mokytojai susipažino su licėjaus ugdomąja veikla bei Lenkijos švietimo sistema, dalyvavo ekskursijose“, - sakė mokytojai Eugenija Mockūnienė ir Ignas Čekanauskas.

Iš kelionės dalyviai grįžo pilni įspūdžių, įgiję patirties ir išplėtę savo akiratį.