Paminėta tarptautinė tolerancijos diena

Paminėta tarptautinė tolerancijos diena

2022 m. lapkričio 16 dieną Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijoje buvo minima Tarptautinė tolerancijos diena.

Tolerancijos diena

Šių metų Tolerancijos dienos idėja, simbolis - Tolerancijos namas. Mokytojai su mokiniais kalbėjosi apie jų manymu, šiomis dienomis pastebimas tolerancijos ar netolerancijos situacijas gyvenamoje visuomenėje ir savo mieste.

Diskutavo ar mokiniai pastebi, ir ar atkreipia dėmesį į žmonių tarpusavio santykius, tolerancijos / netolerancijos atvejus. Aptarė kaip skirtingi žmonės gyvenantys daugiabučiame name ar kaimynystėje geba tarpusavyje sugyventi, bendrauti ir kaip kartais skirtingumas sukelia pyktį. Mokiniai savo piešiniuose iliustravo Tolerancijos namo idėją.

Tolerancijos_diena.jpgTolerancijos_diena1.jpgTolerancijos_diena2.jpgTolerancijos_diena3.jpgTolerancijos_diena4.jpg

Socialinė pedagogė Solveiga Morkūnienė