Lenkijoje vykusiame bokso turnyre gimnazijos auklėtiniai iškovojo tris medalius

Lenkijoje vykusiame bokso turnyre gimnazijos auklėtiniai iškovojo tris medalius

Savaitgalį Lenkijoje vykusiose tarptautinėse bokso varžybose varžėsi trys Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos boksininkai treniruojami Juliaus Kibo ir Mariaus Vyšniausko.

Boksininkai258

Jaunių amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 75 kg. gimnazijos auklėtinis Kevinas Adomonis finalinėje kovoje pirštines surėmė su Lenkijos atstovu. Vienbalsiu teisėjų sprendimu ir aiškiu pranašumu Kevinas iškovojo pergalę.

Gimnazijos auklėtinis Nojus Genelevičius svorio kategorijoje iki 54 kg iškart pateko į finalą. Finale susitiko su Lenkijos atstovu ir po atkaklios kovos pergalė buvo pripažinta Lenkijos atstovui, tad Nojui atiteko antroji vieta ir sidabro medalis.

Solveiga Kasiulytė kovojusi jaunimo amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 54 kg. pateko į finalą ir susitiko su Lenkijos atstove, kuri nesugebėjo atremti staigių ir greitų Solveigos atakų ir turėjo pripažinti jos pergalę. Solveiga iškovojo pirmąją vietą ir buvo apdovanota aukso medaliu.

Lenkijoje vykusiose tarptautinėse bokso varžybose dalyvavo sportininkai iš Lietuvos, Ukrainos ir Lenkijos.