Gimnazijos dviratininkai sėkmingai pasirodė Lietuvos Jaunių ir jaunučių treko čempionate

slaidas19

Spalio 29-30 dienomis Panevėžio sporto arenoje vyko atviras Lietuvos jaunių ir jaunučių dviračių treko čempionatas, kuriame sėkmingai pasirodė Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos dviratininkai. Varžybų metu išdalinta 19 Lietuvos čempionato medalių komplektų.

Dviratininkes1

Jaunučių mergaičių grupėje gimnazijos auklėtinė Lauryna Valiukevičiūtė iškovojo keturis sidabro ir vieną bronzos medalį, o Monika Dubauskaitė - vieną bronzos medalį.

Jaunučių vaikinų grupėje Arnas Bilertas iškovojo tris aukso medalius, Dominykas Misevičius tris aukso ir vieną sidabro (jaunių komandų sprinto rungtyje.). Arijus Nakutis pasipuošė dviem sidabro ir trimis bronzos medaliais ir Nedo Narbuto sąskaitoje - vienas sidabro ir vienas sidabro (jaunių komandų sprinto rungtyje).

Jaunių merginų grupėje Eglė Dubauskaitė iškovojo du aukso medalius, Deimantė Šiaudkulytė - vieną aukso ir vieną bronzos medalį ir Gabrielė Čeponytė – vieną bronzos medalį.

Jaunių vaikinų grupėje Matas Sakavičius iškovojo tris sidabro ir vieną bronzos medalį.

Komandiniame sprinte jaunių grupėje startavo du gimnazijos jaunučiai Nedas Narbutas bei Dominykas Misevičius ir jaunis Matas Sakavičius. Jie tik trimis dešimtosiomis sekundės dalies pralaimėjo Panevėžio SC komandai.

Lukui Sakavičiui pritrūko 16 šimtųjų sekundės iki bronzos medalio 2 km persekiojimo lenktynėse.

„Džiugu, kad į mūsų gimnazijos jaunimą atkreipė dėmesį buvusi Europos ir Pasaulio treko čempionatų nugalėtoja ir prizininkė Simona Krupeckaitė, kuri nešykštėjo vertingų patarimų sportininkams“, - sakė treneris A. Buivydas.

Varžyboms gimnazijos sportininkus ruošė treneriai Aleksandras Mitunevičius ir Algimantas Buividas.