slaidas16
slaidas17
slaidas18
slaidas19

Žydrūno Valuckio auklėtiniai išvykoje po intensyvios kovos 87:85 (20:15, 20:25, 26:21, 21:24) nurungė Klaipėdos „VKKM-Neptūną“. Tai – pirmoji panevėžiečių šiųmetinė pergalė Nostra.lt-RKL B divizione.

panevezio panevezys 2572

Pirmąjį kėlinį laimėjęs 15:20, antrajame kėlinyje „Panevėžys“ po taiklaus Niko Stuknio metimo padidino persvarą iki 10 taškų. Klaipėdiečiai nepasidavė – po truputį mažino skirtumą, kol pasibaigus antrąjam kėliniui rezultatas buvo lygus – 40:40.

Antrojoje rungtynių pusėje „VKKM-Neptūnas“ vėl ėmė atsilikinėti, tačiau iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus trims su puse minutės Artūras Butajevas dviem taikliais dvitaškiais išlygino rezultatą – 80:80. Rungtynių finale užvirė įspūdinga dvikova – komandos apsikeitė taikliais metimais, ir nė viena neįgijo didesnio pranašumo. Likus devynioms sekundėms, „Panevėžio“ Matas Mickeliūnas smeigė lemtingą dvitaškį, po kurio klaipėdiečiai nebeatsitiesė.

Panevėžio ekipoje rezultatyviausias buvo Nikas Stuknys per 32 minutes pelnęs 18 taškų (5/7 dvit., 1/3 trit., 5/7 baud.), 5 atkovoti kamuoliai, 9 rezultatyvūs perdavimai bei 28 naudingumo balai.

Priešininkų komandoje geriausiai pasirodė Vilius Vaičius 17 taškų pelnęs per 30 minučių (1/2 dvit., 4/9 trit., 3/3 baud.), 5 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 19 naudingumo balų.