Projektas „STOK-PAGLVOK-VEIK“

Projektas „STOK-PAGLVOK-VEIK“

Šių metų spalio 19 d., Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos 8a klasės mokiniai dalyvavo paskaitoje „Mokinių teisės, pareigos ir saugumas“ pagal neigiamų socialinių veiksnių projektą „Stok – pagalvok – veik“.

Astuntokai projekte1

Gimnazijoje lankėsi Panevėžio miesto ir rajono policijos bendruomenės pareigūnė Laima Keblienė.  Pareigūnės bendravimas su mokiniais prasidėjo nuo diskusijos apie vaikų teises ir pareigas.

Paaiškėjo, kad mokiniai geriau žino savo teises, tačiau ne visai supranta pareigas. Aštuntokai gerai žino savo teisę mokytis, teisę į savo nuomonę, teisę į pagarbų elgesį ir pan.

Pareigūnė mokiniams išsamiai paaiškino, kas yra teisės, o kas – pareigos. Taip pat buvo kalbėta apie dėl jų pačių elgesio atsirandančias pasekmes ir atsakomybę už jas. Aptarti dažniausi nusižengimai ir teisine atsakomybė už juos.

Astuntokai projekte

Astuntokai projekte2