Gimnazijoje paminėta Tarptautinė mokytojo diena

Gimnazijoje paminėta Tarptautinė mokytojo diena

Spalio 5 d. Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos pedagogai šventė Tarptautinę mokytojų dieną, kurią suorganizavo IV a ir IV b klasių mokiniai.

Mokytojo diena gimnazijoje27

Tai buvo diena, kada visi mokiniai iš tiesų turėjo progą padėkoti mokytojams, auklėtojams už jų darbą ir rūpestį.

Mokytojo dienos proga 8 klasės ir I-III gimnazijos klasių mokiniams pamokas vedė IV-tų gimnazijos klasių mokiniai. Po pamokų visi gimnazijos pedagogai buvo laukiami gimnazijos aktų salėje, kur mokiniai buvo paruošę linksmą programą ir padėkas savo mokytojams.

Į šventinę programą ateinančius mokytojus pasitiko muzikantai su nuotaikinga muzika, mokytojams mokiniai dainavo, sakė padėkas, linkėjimus, kvietė žaisti ir šokti ir atminimui įteikė rankų darbo dovanėles. Visi turėjo gražų ir linksmą laiką, kurį ilgai prisimins.

Dabar svetainėje 213 svečių ir narių nėra