Europos čempionate iškovota 7-ta vieta

Europos čempionate iškovota 7-ta vieta

Europos sunkiosios atletikos jaunių čempionate Varšuvoje (Lenkija) sėkmingai pasirodė Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos sunkiaatletis Hubertas Šumnauskas, treniruojamas Dovydo Sužiedelio.

H Sumnauskas Lenkijoje1

Debiutuodamas Europos jaunių čempionate Hubertas Šumnauskas iškovojo 7-ąją vietą. Svorio kategorijoje iki 55kg. jis išrovė 63 kg, stūmė - 78 kg.

Puikiu auklėtinio pasirodymu džiaugiasi ir sunkiosios atletikos treneris D. Sužiedelis.

„Tai buvo pirmasis Huberto pasirodymas tokio lygio varžybose. Mūsų tikslas buvo surinkti dvikovėje 135 kg ir patekti į stipriausiųjų dešimtuką. Planą įvykdėme su kaupu surinkę 141 kg. Džiaugiuosi įgyta mudviejų patirtimi ir puikiu startu tokio lygio varžybose“, - sakė treneris D. Sužiedelis.

H Sumnauskas Lenkijoje