Gimnazijos auklėtinis pakviestas ginti miesto reprezentacinės komandos garbę

Gimnazijos auklėtinis pakviestas ginti miesto reprezentacinės komandos garbę

Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ komanda į savo gretas pasikvietė talentingą panevėžietį Niką Stuknį. Su 17 metų 194 cm ūgio krepšininku pasirašytas ilgalaikis kontraktas.

Nikas Stuknys1

Rudenį 11-ą klasę Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijoje pradėsiantis lankyti krepšininkas sėkmingai žaidė Moksleivių krepšinio lygoje (MKL) ir gynė gimnazijos garbę. Kartu su trenerio Žydrūno Valuckio treniruojama komanda MKL čempionate U-19 iškovojo sidabro medalius.

„Labai džiaugiuosi, kad mano auklėtinis buvo pastebėtas ir pakviestas ginti miesto reprezentacinės komandos garbę. Nikas yra labai perspektyvus žaidėjas. Jis ne tik geras sportininkas, bet ir geras mokinys“, – sakė treneris Žydrūnas Valuckis.

Šią vasarą N.Stuknys žaidė Lietuvos 17-mečių rinktinėje ir Pasaulio čempionate, kur užėmė 4-ąją vietą. Per 8 minutes įmesdavo 2,1 taško, atlikdavo po 1 rezultatyvų perdavimą ir rinkdavo po 2 naudingumo balus.

Krepšinio klubo „7bet-Lietkabelis“ (nuotr.) ir Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos informacija