Mokslo metų pabaigos šventėje apdovanoti mūsų geriausieji

Mokslo metų pabaigos šventėje apdovanoti mūsų geriausieji

DSC 0889Ankstyvą birželio 5-osios rytą Panevėžio sporto mokyklos moksleiviai kartu su savo klasių auklėtojais, mokytojais, treneriais ir tėveliais rinkosi į aktų salę. Čia vyko pirmųjų mokslo metų uždarymo šventė, kurios metu buvo paskelbti ir apdovanoti mūsų geriausieji.

Šiame iškilmingame renginyje dalyvavo ir daug prie mūsų mokyklos gerovės prisidėjęs LR Seimo narys Petras Narkevičius. Jo dėka kitais mokslo metais mūsų mokykloje turės galimybę mokytis dar daugiau mokinių – 225 (t. y. 53 moksleiviais daugiau nei šįmet), be to, nuo rudens sportininkai į treniruotes, varžybas ar kitus renginius galės vykti dvidešimties vietų mokykliniu autobusiuku.

Išreikšdama Sporto vidurinės mokyklos bendruomenės dėkingumą, direktorė Jūratė Pauliukienė gerbiamam svečiui įteikė padėkos raštą.

Po tradiciškai salėje nuskambėjusios mokyklos dainos, išmušė apdovanojimų valanda. Direktorė nuoširdžiai sveikino ir įteikė padėkas 2014-2015 mokslo metų pirmūnėms: šeštokėms Kristinai Jakovlevai ir Eivilei Cemnolonskytei bei devintokei Dianai Dabrišiūtei.

Dar daugiau nugalėtojų pavardžių nuskambėjo paskelbus balandžio – gegužės mėnesiais vykusio konkurso ,,Devintukų – dešimtukų puokštė“ rezultatus. Šeštokų klasėje trečioji vieta atiteko Kristinai Jakovlevai (20 – dešimtukų ir 17 – devintukų, - 273 balai), antroji -  Eivilei Cemnolonskytei (17 – dešimtukų ir 9 – devintukai, - 251 balas), o pirmąja vietapelnytai džiaugėsi Liutauras Myško (12 – dešimtukų ir 17 – devintukų, - 273 balai). Septintokų rezultatai pasiskirstė taip: trečiojoje vietoje - Denas Gudaitis (22 – dešimtukai ir 5 – devintukai, - 265 balai), antrojoje - Vilius Piliukaitis (16 – dešimtukų ir 12 – devintukų, - 268 balai) ir pirmojoje - Akvilė Gedraitytė (12 – dešimtukų ir 10 – devintukų, - 290 balų). 8 a klasės trečiojoje vietoje - Gabrielė Jovaišaitė (16 – dešimtukų ir 9 – devintukai, - 241 balas), antrojoje - Indrė Balčiūnaitė (19 – dešimtukų ir 6 – devintukai, - 244 balai), o pirmojoje - Emilija Šadauskaitė (12 – dešimtukų ir 11 – devintukų, - 279 balai). 8 b klasėje trečiąją vietą užėmė Mindaugas Janulevičius (9 – dešimtukai ir 12 – devintukų, - 198 balai), antroji - Gabija Galvydytė (11 – dešimtukų ir 11 – devintukų, - 209 balai), o pirmąja vietadžiaugėsi Edvinas Vaičekauskas (16 – dešimtukų ir 9 – devintukai, - 241 balas). Devintokų nugalėtojomis tapo trys merginos: trečioji - Agnė Červonikovaitė (10 – dešimtukų ir 10 – devintukų, - 190 balų), antroji - Julija Smirnovaitė (35 – dešimtukai ir 12 – devintukų, - 458 balai) ir pirmoji - Diana Dabrišiūtė (44 – dešimtukai ir 12 – devintukų, - 548 balai). Dešimtoje klasėje vietos pasidalintos taip: trečioji - Žygimantui Naujokaičiui (10 – dešimtukų ir 9 – devintukai, - 181 balas), antroji - Erikai Kuodytei (15 – dešimtukų ir 7 – devintukai, - 213 balų), o pirmoji - Olivijai Baleišytei (17 – dešimtukų ir 6 – devintukai, - 224 balai). Mūsų vyriausiųjų, vienuoliktokų, rezultatai tokie: trečiosios vietos nugalėtoju paskelbtas Tomas Jonyka (5 – dešimtukai ir 4 – devintukai, - 86 balai), antroji atiteko Karolinai Graželiūnaitei (10 – dešimtukų ir 2 – devintukai, - 118 balų), o pirmąja vieta didžiavosi Arvydas Miklovis (8 – dešimtukai ir 8 – devintukai, - 152 balai). Susumavus surinktus taškus, mokyklos nugalėtojomis paskelbtos trys merginos: trečiąja vieta džiaugėsi septintokė Akvilė Gedraitytė, antrąja – devintokė Julija Smirnovaitė, o pirmąja - jos klasės draugė Diana Dabrišiūtė.

Galiausiai buvo apdovanoti ir kultūringiausi, geriausiai besielgiantys ir besimokantys pagal savo galimybes mokiniai. Jais tapo šeštokai:Kristina Jakovleva, Kamilė Grybauskaitė, Haroldas Pogužinskas ir Šeila Gudinskaitė; septintokai: Eimantė Ramoškaitė, Tanas Petukauskas, Aida Vasiliauskaitė ir Paulius Trijonis; 8 a klasės mokiniai:Marius Žeruolis, Jovita Sakavickaitė, Vytautas Jakubaitis ir Edita Vainauskaitė; 8 b klasės moksleiviai: Karolina Lukšytė, Kornelija Meilutytė ir Martynas Vyšniauskas; devintokai: Diana Dabrišiūtė, Julija Smirnovaitė, Agnė Červonikovaitė ir Tomas Srivkinas; dešimtokai: Žygimantas Naujokaitis, Olivija Baleišytė, Ignas Jonušys ir Erika Kuodytė ir vienuoliktokai: Arvydas Miklovis, Karolina Graželiūnaitė, Tomas Jonyka, Martynas Vasiliauskas, Marius Zabarauskas, Titas Glodenis, Dominykas Steponavičius ir Mantas Balčiūnas.

Visų nugalėtojų nuo mokyklos administracijos lauks dovana - rudens edukacinė kelionė.

Tą dieną dovanų lietus nesiliovė – Seimo narys Petras Narkevičius maloniai pakvietė visus moksleivius, mokytojus ir trenerius rudens sesijos metu apsilankyti LR Seime.

Taip pat padėkotamokinių tarybos pirmininkei Olivijai Baleišytei bei jos nariams Gyčiui Petkevičiui ir Aivarui Skyriui už iniciatyvumą ir aktyvų darbą moksleivių savivaldos veikloje bei atstovavimą jai Lietuvos moksleivių sąjungos organizuotuose posėdžiuose ir renginiuose. Padėka buvo įteikta ir 8 b klasės mokinio Luko tėveliams Vidai ir Rimui Baranauskams už gražias idėjas ir jų įgyvendinimą stiprinant klasės bendruomeniškumą.

Pirmųjų mokslo metų pabaigos šioje mokykloje renginį vedė dešimtokas Lukas Aviltis ir vienuoliktokė Karolina Graželiūnaitė, scenarijaus autorė – lietuvių kalbos mokytoja Lina Jozokienė. Šventinėje programoje skambėjo mūsų šeštokų, 8 b klasės, vienuoliktokų, mergaičių ansamblio ir trijų Senvagės pagrindinės mokyklos pirmokių dainos. Dainininkus paruošė muzikos mokytoja Laima Sereikienė.

Po oficialios dalies mokyklos direktorė pakvietė LR Seimo narį pabendrauti su mokytojais, treneriais, o moksleiviai išsiskirstė į pamokas su savo klasių auklėtojais.

Pirmieji mokslo metai baigėsi. O visai vasarai nutilęs skambutis rudenį vėl džiaugsmingai pakvies į mokyklą, kurioje mokysis dar daugiau mokinių.

Lietuvių kalbos mokytoja
Vaida Batavičienė