Kuo skiriasi amatas nuo verslo?

Kuo skiriasi amatas nuo verslo?

Gegužės 5 dieną Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijoje svečiavosi Panevėžio kolegijos dėstytoja Santa Vaškevičienė, kuri  pristatė amato ir verslo skirtumus, pasakojo, kas skatina verslumą bei kalbėjo apie tikslų formulavimo svarbą.

Amatas verslas

8 ir I klasių mokiniai sužinojo, jog profesionalu tampama atlikus veiksmą dešimt tūkstančių kartų.

Pamokoje taip pat dalyvavusi tarptautinių ryšių, marketingo ir projektų skyriaus vadovė  - Dovilė Jankevičienė pakvietė mokinius apsilankyti Panevėžio kolegijoje, susipažinti su mokymo įstaigos naujovėmis bei apdovanojo Panevėžio kolegijos simbolika.

Mokiniai nuoširdžiai dėkoja už įdomią pamoką ir tikisi, jog gautos žinios prisidės prie karjeros kelio atpažinimo ir kūrimo.

Amatas verslas1

Nuotraukos ir tekstas – mokytojos Almos Jakusevičiūtės- Kulevičės