Krepšinio komanda tapo MKL jaunimo U19 vicečempionais

Krepšinio komanda tapo MKL jaunimo U19 vicečempionais

Panevėžio sporto centro/RSSG komanda Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) jaunimo U19 vaikinų finalinėse varžybose užėmė antrąją vietą ir tapo vicečempionais. Dėl čempionų titulo varžėsi 24 šalies jaunimo komandos.

KKC krepsininkai cempionai

„Finalinėje kovoje susitiko dvi lygiavertės komandos ir tiesiog sėkmė nusišypsojo klaipėdiečiams, kurie paskutinę minutę įmetė tritaškį. Nepavyko apginti čempionų titulo, bet džiaugiamės šiuo laimėjimu. Iš 24 šalies komandų užėmėme garbingą antrąją vietą“, - džiaugiasi krepšinio treneris Žydrūnas Valuckis.

Pirmose pusfinalio rungtynėse Panevėžio sporto centro/RSSG komanda aikštelėje susitiko su Šiaulių KA „Saulė“ – ŠSG ekipa ir įveikė ją rezultatu 82:67 (17:10, 19:17, 22:15, 24:25). Finale po įnirtingos kovos vos 3 taškų persvara rezultatu 83:86 (23:20, 20:18, 27:27, 13:21) panevėžiečiams teko pripažinti klaipėdiečių, V. Knašiaus KM ekipos pranašumą.

Vicečempionų komandoje žaidė Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos auklėtiniai Benas Balčiūnas, Marius Barauskas, Evertas Bartusevičius, Norvidas Butkevičius, Kristupas Dula, Jegor Fedotov, Kipras Jankevičius, Danas Rauka, Arnas Strikulys, Nikas Stuknys ir buvę auklėtiniai Dominykas ir Dovydas Butkos.