Kovo 11-oji. Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena.

Kovo 11-oji. Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena.

Šių metų, kovo 10 d., gražų ir saulėtą ketvirtadienio rytmetį, Raimundo Sargūno sporto gimnazijos bendruomenė paminėjo 32-ąsias Lietuvos Respublikos Nepriklausomybės atkūrimo metines.

Gimnazijos choras, vadovaujamas Laimos Sereikienės džiugino patriotinėmis dainomis, eilėmis.

Mokyklos administracija renginio metu pagerbė ir apdovanojo gimnaziją garsinančius mokinius, bei juos ugdančius pedagogus.

Renginyje prisimintas sunkus, bet sėkmingas lietuvių tautos kelias Kovo 11-osios Lietuvos link, Nepriklausomybės atkūrimo akto priėmimo aplinkybės, po to Lietuvos patirti sunkumai, sudėtos aukos ginant savo pasirinkimą, tarptautinis valstybingumo pripažinimas.

Renginį užbaigė kovo 11-osios akto signatarės, Europarlamentarės Rasos Juknevičienės sveikinimo žodis.

Parengė istorijos mokytojas

Renginio akimirkos:

Dabar svetainėje vienas svečias ir narių nėra