Baltijos šalių jaunimo čempionate iškovota bronza

Baltijos šalių jaunimo čempionate iškovota bronza

Kovo 4-5 dienomis Latvijoje rungėsi pajėgiausi Estijos, Latvijos ir Lietuvos jaunieji atletai. Pernai atvėrusiame duris, Valmieros olimpinio centro lengvosios atletikos manieže vyko Baltijos šalių jaunių ir jaunimo komandiniai čempionatai.

Ignas Bitinas

Čia pagirtinai pasirodė Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos auklėtinis Ignas Bitinas. Ignas peršoko kartelę iškeltą į 1,95 metro aukštį (pakartotas asmeninis rekordas) ir jaunimo amžiaus grupėje iškovojo trečią vietą.

„Tai labai gabus sportininkas teikiantis vilčių. Mes tik pirmą sezoną su juo treniruojamės šuolio į aukštį rungtyje, o jau antrose savo varžybose Ignas tapo Lietuvos jaunimo čempionu. Valmieroje jis pakartojo savo rezultatą ir iškovojo bronzos medalį. Džiaugiuosi jo pasiekimais“, - sakė treneris Remigijus Jakubauskas.

I Bitinas222