Paminėjome Tarptautinę vaikų gynimo dieną

Paminėjome Tarptautinę vaikų gynimo dieną

01      Birželio 1-ąją, Tarptautinę vaikų gynimo dieną, Sporto vidurinės mokyklos mokiniai paminėjo Panevėžio bendruomenių rūmų surengtame renginyje „Kartų kelias į taiką“. Ją vaikai šventė kartu su Lietuvos kariuomenės kariais, policijos pareigūnais, Panevėžio miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro darbuotojais, švietimo įstaigomis, Kūno kultūros ir sporto centru, Panevėžio bendruomenių rūmų šokėjais, choristais ir miesto atlikėjais.

01.jpg02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg06.jpg07.jpg

Didžiulėje lauko erdvėje prie Panevėžio bendruomenių rūmų mokiniai rinkosi jiems patikusias pramogas: klausėsi bendraamžių koncerto, išbandė save įvairiose sporto rungtyse, o labiausiai jų dėmesį patraukė Karaliaus Mindaugo husarų bataliono kariškių technikos paroda. Prarastas jėgas atgauti visi galėjo pasistiprindami kareiviška koše.

Lietuvių kalbos mokytoja
Vaida Batavičienė