Tobulėjame kartu su eTwinning!

Tobulėjame kartu su eTwinning!

1-pazymejimo iteikimas     Gegužės 14-15 d. Panevėžio sporto vidurinės mokyklos anglų kalbos mokytoja Neringa Frolovaitė dalyvavo Belgijoje, Briuselyje eTwinning programos finansuojamame seminare „Būk kūrybiškas naudodamas multimediją savo klasėje. eTwinning programa -tai Europos Sąjungos švietimo, mokymo, jaunimo ir sporto programos Erasmus+ dalis, suteikianti galimybę pedagogams plėsti profesines kompetencijas.

Future Classroom Lab (FCL) mokytojų kvalifikacijos tobulinimo centro seminare dalyvavo 24 mokytojai iš 10 skirtingų Europos šalių, kurie dirbdami grupėse ir individualiai išbandė įvairias interneto, išmaniųjų telefonų, planšetinių kompiuterių programas ir mokėsi jas kūrybiškai taikyti ugdymo procese. „Comic maker“, „Scratch“, „Stop Motion Studio“, „Kahoot“, „Qr code“ tai tik nedidelė dalis interneto įrankių, kuriuos mokymų metu išradingai pristatė mokytojas Gert Lemmens iš Belgijos.

Pažymėjimo įteikimasKuriame eTwinning projektąUžduoties pristatymasKursų belaukiantNaujos IKTeTwinningRobotikaParlamentas

Viso seminaro metu mokytojai taip pat dalinosi gerąja IKT panaudojimo pamokose patirtimi, pristatė dažniausiai naudojamus interneto šaltinius. Ypatingas dėmesys buvo skiriamas bendrų eTwinning 2015 projektų kūrimai. Dirbdami grupėse pagal mokomo dalyko pobūdį, mokytojai ieškojo naujų, aktualių idėjų bendriems eTwinning projektams ateityje, taip pat numatė interneto įrankius būsimų projektų įgyvendinimui.

Trumpos viešnagės Briuselyje metu mokytojai buvo supažindinti su įžymiausiomis lankytinomis Briuselio vietomis: karališkaisiais rūmais, Europos parlamentu, didžiąja aikšte, miesto skulptūromis. Laikas netruko greitai prabėgti, o sukaupta medžiaga, atliktų užduočių pavyzdžiai ir nuotraukos bus talpinamos kursų organizatorių Schoology duomenų bazėje.

N. Frolovaitė
Anglų k. mokytoja