Sausio 13 dienos minėjimas „Atmintis gyva, nes liudija“

Sausio 13 dienos minėjimas „Atmintis gyva, nes liudija“

Sausio 13 d., ketvirtadienį, 8 val. visa gimnazijos bendruomenė susitelkė gražiai akcijai laisvės gynėjams atminti ir sudalyvavo visuotinėje pilietinėje iniciatyvoje „Atmintis gyva, nes liudija“. Prieš pirmą pamoką gimnazijos koridoriuose skambėjo Eurikos Masytė daina „Laisvė“. Nuskambėjus pirmos pamokos skambučiui 8-IV klasių makiniai ir dalykų mokytojai kiekviename lange dešimčiai minučių uždegė vienybės ir atminimo žvakutes žuvusiųjų už Lietuvos laisvę atminimui pagerbti. Iniciatyvos simbolis – žvakė simbolizuoja šviesą, teisingumą, atmintį ir laisvės ginėjų laužus.

Mokiniai žiūrėjo video pristatymus, klausėsi ir diskutavo apie 1991 m. sausio 13 dienos įvykius nulėmusius Lietuvos ateitį ir kokį tautos pilietiškumą ir visuotinį pasiryžimą ginti savo šalį matome po 30 metų.

Socialinė pedagogė Solveiga Morkūnienė

Minėjimo akimirkos: