Puikus gimnazistų pasirodymas Lietuvos imtynių čempionate

Puikus gimnazistų pasirodymas Lietuvos imtynių čempionate

Šį savaitgalį lengvosios atletikos manieže vyko 76-asis Lietuvos imtynių čempionatas, kuriame dalyvavo ir jaunoji Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos komanda.

Imtynininkai2

„Džiaugiuosi savo auklėtinių pasirodymu. Jauna komanda parodė ryžtą ir iškovojo net keletą medalių. Džiaugiuosi jų laimėjimais“, -  sakė treneris Marius Baranauskas.

Lietuvos suaugusiųjų imtynių čempionate trečias vietas užėmė ir bronzos medalius iškovojo Lukas Boguševičius, Lauryna Banytė, Klaudijus Čypas, Edvinas Bučys ir Rytis Bartkus. Buvęs Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos mokinys Dovydas Deveikis tapo Lietuvos čempionu, o vicečempiono vardą pelnė irgi buvęs gimnazistas Erikas Čerepokas.

„Abu minėti sportininkai baigė gimnaziją, bet ir toliau motyvuoja dabartinius mokinius“, - sakė A. Baranauskas.

Lietuvos graikų-romėnų imtynių čempionate ant kilimo kovojo virš 200 stipriausių dalyvių iš visos Lietuvos.

Imtynininkai.JPGImtynininkai1.JPGImtynininkai2.JPGImtynininkai3.JPG