Mokykloje lankėsi Lietuvos krepšinio federacijos vadovai

Mokykloje lankėsi Lietuvos krepšinio federacijos vadovai

DSCF8810     Gegužės 26 d. Panevėžio sporto vidurinėje mokykloje lankėsi Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Arvydas Sabonis, generalinis sekretorius Mindaugas Špokas ir atsakingas treneris už rinktinių komplektavimą Ramūnas Radvila. Garbingus svečius pasitiko gausus būrys mokinių, kurie norėjo nusifotografuoti su Arvydu Saboniu ir prašė jo autografo.

Mokyklos direktorė Jūratė Pauliukienė pristatė mokyklą, jos perspektyvas, mokinių stojimo sąlygas ir krepšinio grupių komplektavimą. Direktorė pasidžiaugė, kad nuo 2015 m. rugsėjo 1 dienos mokykla vadinsis Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazija. Svečiai pasidalino įspūdžiais iš apsilankymo Prancūzijoje sporto gimnazijoje.

Lietuvos krepšinio federacija planuoja, kad Panevėžio sporto vidurinėje mokykloje būtų komplektuojamos regioninės krepšinio grupės. Federacijos atstovai kalbėjo apie treniravimo sistemų derinimą šalies mastu, apie perspektyvių sportininkų paiešką, atranką.

Svečiai ir mokyklos vadovai nusifotografavo prie paminklo krepšinio treneriui Raimundui Sargūnui.

Sigitas Dambrauskas,
Direktorės pavaduotojas ugdymui,