Projektas „STOK-PAGALVOK-VEIK“. Stalo futbolo turnyras.

Projektas „STOK-PAGALVOK-VEIK“. Stalo futbolo turnyras.

Lapkričio mėn. IV savaitę Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos bendrabutyje įvyko tradicinis stalo teniso turnyras. Turnyras vyko pagal neigiamų socialinių veiksnių projektą „STOK-PAGALVOK-VEIK“. Renginį organizavo gimnazijos bendrabučio auklėtojai. Dalyvauti registravosi tiek mergaitės, tiek berniukai. Žaidžiama buvo iki dviejų pergalių. Stalo teniso turnyre dalyvavo 8 merginos ir 16 vaikinų.

Mergaičių tarpe nugalėtoja tapo II b klasės mokinė, krepšininkė Marija Velykytė. Ji nugalėjo antrą vietą užėmusią Kamilę Žukaitę (III b klasė, krepšinis) ir trečią vietą užėmusią Vestą Ručenko (IV klasė, lengvoji atletika).

Finalinė kova berniukų tarpe įvyko tarp Heraldo Kairio (IV klasė, baidarių - kanojų irklavimas) ir Jono Žilio (III a klasė, dziudo). Po labai įtemptų rungtynių, laimėjo Heraldas Kairys. Trečiąją vietą užėmė Ernestas Snudaitis (III a klasė, dziudo).

Mokiniai praleido turiningai ir smagiai laisvalaikį draugiškoje aplinkoje, tobulino savo sportinius įgūdžius, varžėsi pagauti azarto. Turnyro laimėtojai buvo apdovanoti, dalyviai paskatinti.

Parengė neformaliojo ugdymo mokytoja

Solveiga Morkūnienė