Susitikimas su olimpiečiais

Susitikimas su olimpiečiais

3        Balandžio 9 d., ketvirtadienį, Sporto mokykloje lankėsi Lietuvos olimpinės akademijos atstovas Gintautas Igliukas bei Lietuvos olimpiečių asociacijos narys, Pekino olimpinėse žaidynėse sidabro medalį iškovojęs penkiakovininkas Edvinas Krungolcas. Susitikime, kuriame dalyvavo 6-11 klasių mokiniai, svečiai pristatė olimpinės akademijos veiklą, savo sėkmės istorijas. Aktyviausi mokiniai, teisingai atsakinėję į svečių paruoštus klausimus, buvo apdovanojami olimpinės akademijos atributika, o susitikimo pabaigoje visi norintieji turėjo progą įsiamžinti su vienu garsiausių Lietuvos sportininkų.

Susitikimas su olimpiečiaisSusitikimas su olimpiečiaisSusitikimas su olimpiečiaisSusitikimas su olimpiečiaisSusitikimas su olimpiečiais

Karjeros ugdymo mokytoja G.Žindulienė