Frankofonijos savaitei pasibaigus

Frankofonijos savaitei pasibaigus

SAM 6190     Kovo 16-20 d. Sporto vidurinėje mokykloje sklandė prancūziška dvasia, mat visas penkias dienas vyko Frankofonijos savaitė. Jos metu mokiniai prancūzakalbiai domėjosi prancūzų kalbos paplitimu pasaulyje, daugiau sužinojo apie tarptautinę Frankofonijos organizaciją, jungiančią 68 šalis, iš kurių viena, turinti stebėtojo statusą, yra Lietuva. Prancūzų kalba yra antroje vietoje po anglų tarp labiausiai besimokomų užsienio kalbų ir devintoje vietoje tarp labiausiai pasaulyje vartojamų kalbų.

8a klasės mokinė Jovita Sakavickaitė paruošė projektą - stendą apie Paryžiaus įdomybes ,,Visitez Paris", kuris papuošė I aukšto foje. Mokyklos III aukšte bendruomenės nariai galėjo susipažinti su prancūzų kalbos mokytojos ir tautodailininkės Jūratės Pratkelienės tapybos darbų paroda ,,Žvilgsnis į Prancūziją".

Frankofonijos savaitės akimirkosFrankofonijos savaitės akimirkosFrankofonijos savaitės akimirkos

Jūratė Pratkelienė,
Prancūzų kalbos mokytoja