Įsibėgėjo renginiai, skirti Žemei

Įsibėgėjo renginiai, skirti Žemei

DSC 0034          Kasmet, kovo 20-ąją, minima Pasaulinė Žemės diena - astronominio pavasario pradžia. Šiuo metu dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas visuose Žemės rutulio kampeliuose. Mūsų Sporto vidurinė mokykla taip pat paminėjo šią dieną.

Per pirmąją pamoką po klases vaikščiojo pranešėjai, kurie draugams pristatė trumpus pranešimus apie Žemės dienos minėjimo prasmę, planetos išsaugojimo svarbą.

Vėliau visi mūsų ir Senvagės mokyklos mokiniai rinkosi į vidinį mokyklos kiemelį, kuriame vyko iškilminga Žemės vėliavos pakėlimo ceremonija. Mokiniai deklamavo ketureilius apie Žemę, dainavo jai dainas. Renginyje dalyvavusi viešnia Krekenavos regioninio parko direktorė Alma Kavalauskienė savo kalboje pabrėžė, kaip svarbu tausoti mūsų Žemę, nes tai turtas, kuris nėra begalinis ir neišsenkantis.

Grįžę į klases, mokiniai kūrė eiles Žemei, rašė jai laiškus. Tai, kaip ir moksleivių plakatus, skirtus šiai dienai, galima apžiūrėti stenduose, esančiuose mokyklos foje.

Renginiai, skirti Žemės dienai, vyks visą mėnesį. Sekite informaciją ir būtinai dalyvaukite!

Olivija Baleišytė, 10 kl. mokinė