Su meile – Lietuvai!

Su meile – Lietuvai!

Su meileNors vasaris – trumpiausias metų mėnuo, bet švenčių tikrai netrūksta. Mokinių taryba pasirinko paminėti tik dvi: Šv.Valentino dieną ir Vasario 16-ąją. Jos abi buvo švenčiamos tą pačią dieną – vasario 13-ąją, todėl nusprendėme, kad savo meilę Lietuvai, o kartu ir mokyklai visos klasės išreikš atvirai tam skirtame stende. Mokiniai į šią užduotį pažvelgė itin išradingai: vieni savo kūrybos eilėmis prabilo, kiti priminė garsių kūrėjų mintis, bet svarbiausia, kad kone visos klasės prisijungė ir savaip pasveikino savo Tėvynę.

Asmeninių meilės laiškų laukė ir Šv.Valentino dienai skirta pašto dėžutė, tik ji populiari buvo tarp jaunesniųjų klasių mokinių – šeštokų ir septintokų.

Tą pačią dieną prasidėjo dar viena akcija, skirta artėjančiai reikšmingai mūsų valstybės istorijos sukakčiai - Lietuvos nepriklausomybės 25-mečio paminėjimui, - ,,Lietuvai ir man”. Šios jaunimo iniciatyvos globėja – Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Akcijos metu mokiniai ir mokytojai pasipuošė savo pintomis trispalvėmis – geltonos, žalios ir raudonos spalvos - draugystės apyrankėmis, taip išreikšdami tautos vienybę ir meilę. Ši juostelė, kuria puošiasi visi mūsų šalies piliečiai Lietuvoje bei užsienyje, nebus nurišama nuo rankos tol, kol pati susidėvės.

20150213_143245.jpg20150213_143315.jpg20150213_144510.jpgSu_meile.jpg

Vėliau Mokinių tarybos nariai apyrankes surinks ir perduos mokyklų atstovams, kurie jas nuveš į Vilniaus Nacionalinę dailės galeriją ir papuoš specialiai šiai akcijai paruoštą Gediminaičių stulpų konstrukciją. Be to, visi mokiniai, ryšintys trispalvę draugystės apyrankę, iki kovo 11 dienos galės nemokamai lankytis muziejuose.

Mokinių taryba nuoširdžiai dėkoja visiems, aktyviai prisijungusiems prie minėtųjų akcijų! Juk tik nuo mūsų pačių priklauso šventės smagumas!

Vaida Batavičienė, Mokinių tarybos vadovė