slaidas16
slaidas17
slaidas18
slaidas19

Šį šeštadienį Panevėžio miesto centre vyko B. Abramaičio vardo triatlono taurės varžybos, o pirmadienį nemažas triatlonininkų būrys jėgas išmėgino Anykščių bėgime.

Triatlono varžybose dėl B. Abramaičio taurės varžėsi apie 160 įvairaus amžiaus sportininkų, varžybose dalyvavo ir R. Sargūno sporto gimnazijos auklėtiniai.

Jaunių įskaitoje (gim. 2000-2001 m.) triatlonininkai turėjo plaukti 400 m, dviračiu įveikti 11 km ir nubėgti 2,4 km. Antrą vietą užėmė mūsų gimnazijos auklėtinis Lukas Prokopavičius (Panevėžio triatlono klubas) – 35:12 min.

Absoliučiai trečia šioje trasoje finišavo taip pat R. Sargūno sporto gimnazijos auklėtinė Evelina Tomkevičiūtė (Panevėžio triatlono klubas) – 36:25,7 min.

Tradiciniame, jau 54-ajame Anykščiai – Puntuko akmuo – Anykščiai bėgime skirtingose distancijose savo jėgas išbandė beveik 300 bėgimo entuziastų, čia taip pat neblogai sekėsi mūsų gimnazijos auklėtiniams.

4 km distancijoje nugalėjo Panevėžio triatlono klubo narys Lukas Prokopavičius (14:08 min.), merginų įskaitoje nugalėjo triatlono klubo narė Evelina Tomkevičiūtė (16:08 min.), trečią vietą užėmė Karolina Lukšytė (19:47 min.).