slaidas16
slaidas17
slaidas18
slaidas19

SSH 4694-630x420Balandžio 15-16 dienomis Prancūzijoje tarptautiniame krepšinio turnyre sėkmingai dalyvavo Panevėžio R. Sargūno sporto gimnazijos-KKSC merginų (gim. 2001-2002 m.) komanda.
Šiame turnyre varžėsi Prancūzijos, Ispanijos, Vokietijos, Belgijos ir Lietuvos komandos.

Panevėžio merginų ekipa, vadovaujama trenerės Rimos Daunienės, pogrupio varžybose patyrė vieną nesėkmę ir užėmė antrą vietą. Mūsiškės nusileido Vokietijos komandai, kuri vėliau tapo turnyro nugalėtoja.

Pusfinalyje mūsiškės 32:35 nusileido „AWBB Bruxelles“ (Belgija) ekipai. Mažajame finale panevėžietės 56:45 įveikė kitą belgų ekipą „Angres UFAB“.

Komandoje žaidė Panevėžio R. Sargūno sporto gimnazijos auklėtinės: Šeila Gudinskaitė, Emilija Stasiūnaitė, Emilija Vienažinskaitė, Ingrida Majoraitė, Kamilė Grybauskaitė, Ugnė Mikštaitė, Eglė Mikštaitė, Gabrielė Muravjova, Justina Oficerovaitė.

Panevėžietė įžaidėja Šeila Gudinskaitė buvo išrinkta į simbolinį geriausių krepšininkių penketuką.