slaidas16
slaidas17
slaidas18
slaidas19

Visi stipriausieji Lietuvos plaukikai išbandė savo jėgas svarbiausiose žiemos sezono varžybose - Lietuvos žiemos pirmenybėse. Gerai jose sekėsi ir Raimundo Sargūno sporto gimnazijos jauniesiems plaukikams, kurie pasitreniravę ilgame baseine Alytuje toliau gerino savo asmeninius pasiekimus. Nors rungtyniaut su suaugusiais plaukikais nebuvo lengva, tačiau Kristina Jakovleva ne tik gerino savo rezultatus, demonstravo savo universalumą, bet ir užėmė aukštas ketvirtas vietas 50m peteliške, 400m kompleksiniu plaukimu nuotoliuose, 200m kompleksiniu plaukimu (5 vieta). Gerai sekėsi ir Titui Smailiui, kuris nusileidęs tik vyresniems varžovams pateko į pagrindinį finalą 50m laisvu stiliumi ir 200m kompleksiniu plaukimu nuotoliuose ir liko aštuntas, 200m laisvu stiliumi liko antras B finale. Į finalinius plaukimus pateko Gabija Stachnevičiūtė (200m krūtine A finalas aštunta vieta, 100m nugara- B finalas pirma vieta, 100m krūtine B finalas trečia vieta), Martynas Vyšniauskas (200m krūtine B finalas antra vieta, 100m krūtine B finalas penkta vieta), Deividas Kazilas (200m nugara B finalas septinta vieta). 1500m nuotolyje finaliniai plaukimai nebuvo vykdomi, bet jame aukštą šeštą vietą iškovojo Gantas Grigalionis.

Titas Smailys ir Kristina Jakovleva Lietuvos jaunių rinktinės sudėtyje gins šalies garbę Baltijos šalių pirmenybėse Rygoje.

Clipboard03Raimundo Sargūno sporto gimnazijos merginų komanda: Ugnė Kairytė, Gabija Stachnevičiūtė, Rugilė Girštautaitė, Kristina Jakovleva

Clipboard02Vaikinų komanda: Titas Smailys, Martynas Vyšniauskas, Gantas Grigalionis, Deividas Kazilas