Užsibrėžtų tikslų pradžia

Užsibrėžtų tikslų pradžia

BFA Cup 2016 Panevėžio futbolo akademijos - Raimondo Sargūno sporto gimnazijos futbolo komanda, (2001 m.g.) treniruojama trenerių D. Butkaus ir G. Zaborskio, sausio 29 – 31d. dalyvavo tarptautiniame futbolo turnyre Vilniuje "BFA Cup 2016".
  Turnyre dalyvavo 8 komandos. Panevėžio jaunieji sportininkai nepralaimėję nei vienų iš 5 sužaistų rungtynių užtikrintai tapo turnyro nugalėtojais.

Geriausiu turnyro žaidėju iš Panevėžio komandos pripažintas Grantas Šimkus.
  Rezultatyviausiu turnyro žaidėju tapo Vilius Piliukaitis, įmušęs 8 įvarčius.
Turnyre žaidė: M. Isajevas, R. Gedeikis, L. Glinskis, K. Urbietis, E. Vaičekauskas, E. Dusevičius, I. Andrulis, G. Šulskus, T. Kačerauskas, A. Juodis, D. Kontenis, D. Gudaitis, R. Rasimavičius, T. Petukauskas, D. Trybė, A. Elkimavičius, R. Graičiūnas, K. Tamošauskas, V. Paulauskas, V. Piliukaitis, G. Šimkus.
Tai buvo pradžia ruošiantis pavasarį prasidėsiančiam Lietuvos futbolo čempionatui.