Sėkmingas Lietuvos dziudo jaunių ir jaunučių čempionatas

Sėkmingas Lietuvos dziudo jaunių ir jaunučių čempionatas

Lietuvos dziudo jaunučių ir jauniu cempionatas4

Sausio 22 - 23d. Kėdainiuose vyko Lietuvos dziudo jaunių ir jaunučių čempionatas, kuriame dalyvavo ir prizines vietas užėmė mūsų gimnazijos mokiniai: jaunučių varžybose - 8kl. mokinė Aida Vasiliauskaitė -  1 vietą.

Jaunių amžiaus grupėje prizinės vietos pasiskirstė taip: II kl. mokinė Julija Smirnovaitė - 1vieta, I kl. mokinys Nedas Minevičius - 2 vieta, I kl. mokinys Matas Žiogelis – 3 vieta, I kl. mokinė Benita Ivanauskaitė - 3 vieta, I kl. mokinys Aidanas Gaubys – 3 vieta.

Sveikiname nugalėtojus ir kartu džiaugiamės jų pergalėmis. Akimirkos iš čempionato.

Lietuvos dziudo jaunučių ir jaunių čempionatas Kėdainiuose sausio 22 - 23d.Lietuvos dziudo jaunučių ir jaunių čempionatas Kėdainiuose sausio 22 - 23d.Lietuvos dziudo jaunučių ir jaunių čempionatas Kėdainiuose sausio 22 - 23d.Lietuvos dziudo jaunučių ir jaunių čempionatas Kėdainiuose sausio 22 - 23d.