Džiaugiamės 2017 m. laimėtais projektų finansavimais:

1. Europos komisijos Erasmus + programos finansuojamas gimnazijos projektas „Saugių ugdymo(si) aplinkų vystymo strategijos sukūrimas ir įdiegimas“, laimėtas finansavimas 5610,40 eur.
  2. Lietuvos krepšinio federacijos finansuojamas projektas „Talentų karta“. Sudaryta sutartis su 1 mokiniu, finansavimas 1400 eur.
  3. Kūno kultūros rėmimo fondo finansuojamas gimnazijos projektas „Atletinio rengimo sporto salės įrangos įsigijimas“, laimėtas finansavimas 14700,00 eur.
  4. Panevėžio miesto savivaldybės finansuojamas vaikų vasaros socializacijos gimnazijos projektas „Sporto šakų karuselė“, laimėtas finansavimas 470,00 eur.
  5. Panevėžio miesto savivaldybės finansuojamas neigiamų socialinių veiksnių gimnazijos projektas „Stok – pagalvok – veik“, laimėtas finansavimas 250,00 eur.
  6. Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projektas „Būk sveikas“, laimėtas finansavimas 100,00 eur.

Džiaugiamės 2016 m. laimėtais projektų finansavimais:

1. Įgyvendintas „Erasmus+“ K1 projektas „Pagalbos sistemos mokiniams sukūrimas ir įdiegimas“. Projekto biudžetas – 24664,00 eurų.
  2. KKSD finansuojamas projektas „Interaktyvi krūvio stebėsenos sistema“, laimėtas finansavimas 20000 eurų.
  3. Krepšinio federacijos finansuojamas projektas „Talentų karta“. Sudarytos 3 mokiniams sutartys, laimėtas finansavimas 3150 eurų.
  4. Vaikų socializacijos projektas „Bendrauti - tobulėti – veikti“, laimėtas finansavimas 360 eurų.
  5. Vaikų vasaros poilsio projektas „Sporto šakų karuselė“, laimėtas finansavimas 420 eurų.
  6. Neigiamų socialinių veiksnių „Stok - pagalvok – veik“, laimėtas finansavimas 100 eurų.

Džiaugiamės 2015 m. laimėtais projektų finansavimais:
 1. Europos komisijos Erasmus + programos finansuojamas gimnazijos projektas „Pagalbos mokiniams sistemos sukūrimas ir įdiegimas“, laimėta 24 664 eurų.

2. Europos komisijos Erasmus + programos finansuotas eTwinning projektas „Multimedia panaudojimas ugdymo procese“ Briuselis,  laimėta 260 eurų.

3. „Sportui gabių mokinių testavimas“ – laimėta 9000 eurų. Projektą finansuoja Kūno kultūros ir sporto rėmimo fondas.
4. Mokyklos pedagogų komandos 3 mini mokymai tema: „Mokymosi nuostatos, būdai ir išmokimo stebėjimas“. Mokymai laimėti pateikus paraišką pagal Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo miniterijos projektą „Pedagogų kvalifikacijos tobulinimo ir perkvalifikavimo sistemos plėtra (II etapas)“.
5. „Stok - pagalvok - veik“ - neigiamų socialinių veiksnių prevencijos projektui laimėta 150 eurų. Projektą finansuoja Panevėžio miesto savivaldybė.

6. Sporto šakų karuselė“ - socializacijos programos vasaros stovyklos projektui laimėta 200 eurų. Projektą finansuoja Panevėžio miesto savivaldybė.
7. „Bendrauti - tobulėti - veikti“ - socializacijos programos projektui laimėta 100 eurų. Projektą finansuoja Panevėžio miesto savivaldybė.

2015 m. pateiktos gimnazijos projektų paraiškos:
1. Lietuvos ir Lenkijos jaunimo mainų fondui pateikta projekto paraiška Mažiau galimybių turinčio jaunimo socialinio užimtumo didinimas šiuolaikinių priklausomybių kontekste.
2. Visuomenės sveikatos projektų, priemonių, finansuojamų Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis, projekto paraiška Sveikatos kaina.
3. Panevėžio miesto savivaldybės aplinkosaugos švietimo projektų finansavimui projekto paraiška Kur susimąstęs tykus Nevėžis“.

Prisijungę

Šiandien 16