foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Pedagogai

 

R.Sargūno gimnazijos pedagogų kolektyvas 2015-2016

 

 

 

 

 

 

Mokytojų taryba 2017 – 2018 m. m.:

Mokytojų tarybos pirmininkė – Jūratė Pauliukienė, direktorė

Sekretorė – Jolanta Vainauskienė

Nariai:

PEDAGOGAI

Eil. Nr.

Pedagogo pavardė, vardas

Dalykas, pareigos

Kvalifikacinė kategorija

1

Adomonienė Laima

Lietuvių kalba

Lietuvių kalbos vyresnysis mokytojas

2

Aleliūnienė Birutė  

Matematika

Matematikos mokytojas metodininkas

3

Bakšienė Vaida  

Istorija

Istorijos vyresnysis mokytojas

4

Bukauskienė Milda

Lietuvių kalba

Lietuvių kalbos mokytojas metodininkas

5

Burneikienė Ramūnė

Sportas ir sveikata

Kūno kultūros vyresnysis mokytojas

6

Čekanauskaitė Irma

Specialusis pedagogas

Vyresnysis specialusis pedagogas

7

Černauskaitė Eglė

Dorinis ugdymas (tikyba)

Tikybos vyresnysis mokytojas

8

Daugene Olga

Anglų kalba

Anglų kalbos mokytojas metodininkas

9

Denisova Galina

Rusų kalba

Rusų kalbos mokytojas metodininkas

10

Drevinskaitė Aušra

Fizika

Fizikos mokytojas

11

Dubauskienė Diana

Psichologo asistentas

Psichologo asistentas

12

Dubraitė Valdonė

Lietuvių kalba

Lietuvių kalbos vyresnysis mokytojas

13

Frolovaitė Neringa

Anglų kalba

Anglų kalbos vyresnysis mokytojas

14

Galeckienė Edita

Anglų kalba

Anglų kalbos mokytojas metodininkas

15

Geležinienė Gražina

Bendrabučio auklėtojas

Bendrabučio auklėtojas

16

Greblikas Geminas

Informacinės technologijos

Informacinių technologijų mokytojas metodininkas

17

Jakaitienė Vaida

Socialinis pedagogas

Socialinis pedagogas

18

Leonavičienė Gintarė

Dailė, technologijos

Dailės vyresnysis mokytojas; technologijų mokytojas metodininkas

19

Mašauskienė Inga

Biologija, gamta ir žmogus

Biologijos vyresnysis mokytojas

20

Mockūnienė Eugenija

Geografija

Geografijos mokytojas metodininkas

21

Motiekaitienė Vidutė

Bendrabučio auklėtojas

Bendrabučio auklėtojas

22

Norušas Darius

Šokiai

Pramoginio šokio pedagogas

23

Pociulis Viktoras  

Istorija

Istorijos vyresnysis mokytojas

24

Pratkelienė Jūratė

Prancūzų kalba

Prancūzų kalbos mokytojas metodininkas

25

Satkevičius Vitalijus

Bendrabučio auklėtojas

Bendrabučio auklėtojas

26

Sereikienė Laima  

Muzika

Muzikos mokytojas metodininkas

27

Simutienė Rasa

Sporto pažinimas

Sporto pažinimo mokytojas

28

Skrudupienė Ilona

Dorinis ugdymas (etika)

Etikos vyresnysis mokytojas

29

Stanynienė Neringa

Neformalusis švietimas

Vyresnysis socialinis pedagogas

30

Šalkauskienė Virgilija

Bendrabučio auklėtojas

Bendrabučio auklėtojas

31

Vaičiulionė Aurelija

Vokiečių kalba

Vokiečių kalbos mokytojas metodininkas

32

Vainauskiene Jolanta

Matematika

Matematikos vyresnysis mokytojas

33

Valkavičienė Irina

Chemija, biologija

Chemijos mokytojas metodininkas, biologijos mokytojas

34

Zupkaitė Gitana

Bendrabučio vyr. auklėtojas

Bendrabučio vyr. auklėtojas

TRENERIAI

Eil. Nr.

Trenerio pavardė, vardas

Sporto šaka

Kvalifikacinė kategorija

1

Arbutavičius Vaidas

Baidarių/kanojų irklavimas

Sporto treneris

2

Baleišytė Solveiga

Dviračių sportas

Lietuvos sporto treneris

3

Balta Ričardas

Dziudo

Lietuvos sporto treneris

4

Baranauskas Marius

Graikų-romėnų imtynės

Lietuvos sporto treneris

5

Buividas Algimantas

Dviračių sportas

Nacionalinis sporto treneris

6

Burba Valdemaras  

Rankinis

Lietuvos sporto treneris

7

Butkus Darius  

Futbolas

Lietuvos sporto treneris

8

Čeponis Egidijus

Sunkioji atletika

Lietuvos sporto treneris

9

Daunienė Rima

Krepšinis

Nacionalinis sporto treneris

10

Vytautas Indreliūnas

Dviračių sportas

Nacionalinis sporto treneris

11

Jakubauskas Remigijus

Lengvoji atletika

Lietuvos sporto treneris

12

Kibas Julius

Boksas

Lietuvos sporto treneris

13

Klimašauskienė Ieva

Dziudo

Lietuvos sporto treneris

14

Kondrotaitė   Rita

Plaukimas

Plaukimo tarptautinės kategorijos treneris, mokytojas ekspertas

15

Labanauskienė Mintara

Plaukimas

Plaukimo treneris, mokytojas metodininkas

16

Liubšys Virginijus  

Futbolas

Sporto treneris

17

Mykolaitis Tadas

Krepšinis

Lietuvos sporto treneris

18

Smilgys Rimvydas

Sporto šakos judesių ir
atletinis lavinimas

Sporto treneris

19

Smirnovas Anatolijus

Regbis

Lietuvos sporto treneris

20

Sniečkus Algimantas

Lengvoji atletika

Lietuvos sporto treneris

21

Sniečkus Martynas

Sporto šakos judesių ir
atletinis lavinimas

Sporto treneris

22

Sokolovas Sergejus

Rankinis

Lietuvos sporto treneris

23

Šteinas Arūnas

Futbolas

 

24

Urbonas Vidmantas

Triatlonas

Nacionalinis sporto treneris, Lietuvos nusipelniusio trenerio garbės ženklas

25

Vaičikonis Vytautas  

Baidarių/kanojų irklavimas

Lietuvos sporto treneris

26

Valuckis Žydrūnas

Krepšinis

Sporto treneris

27

Vėta Mindaugas

Rankinis

Sporto treneris

28

Zablockytė Eglė

Dviračių sportas

 

29

Žindulis Darius  

Futbolas 

Lietuvos sporto treneris 

 

  

 

 

 

 

Prisijungę

Šiandien 16

Vakar 43

Šią savaitę 247

Šį mėnesį 971

Viso 3765

Šiuo metu prisijungusių svečių 29  ir 0 narių

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Prisijungti

Web Analytics