Mokinių tarybos nariai Lietuvai dovanojo trispalves apyrankes

Mokinių tarybos nariai Lietuvai dovanojo trispalves apyrankes

20150227 123214     Paskutinįjį vasario penktadienį mūsų mokyklos Mokinių tarybos nariai prisijungė prie Laisvės aikštėje vykusios Lietuvos moksleivių sąjungos miesto mokinių savivaldų informavimo centro bei Lietuvos mokinių parlamento Panevėžio regiono organizuojamos iniciatyvos „Lietuvai ir man! “. Čia visiems susirinkusiesiems buvo parengta įvairių edukacinių užsiėmimų, iš kurių keletą išmėginome ir mes: iki tol mums nežinotu būdu pynėme trispalves apyrankes sau ir Lietuvai, perdavėme ir savo atsineštąsias, klausėmės jaunimo gyvai atliekamų muzikos kūrinių, žaidėme kvadratą, domėjomės Lietuvos moksleivių sąjungos veikla (LMS), giedojome himną. Buvo išties smagu.

Lietuvai dovanojo trispalves apyrankesLietuvai dovanojo trispalves apyrankesLietuvai dovanojo trispalves apyrankes

Džiaugiamės prisidėję prie Lietuvos Respublikos prezidentės Dalios Grybauskaitės globojamos akcijos iki kovo 11-osios nupinti Lietuvai 250 000 trispalvių apyrankių, kurios papuoš Nacionalinėje dailės galerijoje esančią specialią Gediminaičių stulpų konstrukciją.

Aivaras Skirius, MT narys