Pasveikinome savo mokytojus ir trenerius!

Pasveikinome savo mokytojus ir trenerius!

2     Turbūt dažnas pagalvoja, kad mokytojo darbas – pavydėtina profesija: ilgos atostogos, trumpa darbo diena. Tačiau iš tiesų kasdieninis mokytojo darbas - be galo varginantis, nes jis turi prisiimti atsakomybę už vaiko išsilavinimą ir patį ugdymą. O ir savo darbo vaisius ne iš karto pamato. Tam kartais prireikia ir keleto metų... Todėl, UNESCO iniciatyva, spalio 5-ąją minima Tarptautinė mokytojų diena. Ja siekiama atkreipti dėmesį į itin svarbų ir nelengvą mokytojo darbą.

Spalio 3-ąją ši svarbi diena paminėta ir Panevėžio sporto mokykloje.

Jau iš pat ryto kiekvieno pedagogo klasėse laukė netikėta, bet maloni staigmena: mokinių rankų darbo atvirukas ir saldi dovanėlė. O po pietų visi sugūžėjo į aktų salę, kurioje stebėjo 11-os, 10-os ir 8-os b klasių mokinių pedagogams ir treneriams parengtą specialią programą.

Tarptautinės mokytojų dienos minėjimasTarptautinės mokytojų dienos minėjimasTarptautinės mokytojų dienos minėjimasTarptautinės mokytojų dienos minėjimasTarptautinės mokytojų dienos minėjimas

Vienuoliktokai vaikinai dainavo, o dešimtokai paruošė humoristinį vaidinimą. Žinoma, sportininkų mokytojai neišvengė ir bendros mankštos, kuri pralinksmino visus susirinkusiuosius. Renginio pabaigoje nuo 10 ir 8 b klasių mokinių buvo padovanota dar viena daina, skirta mokytojams. Įteikta daug gėlių, pradžiuginta simbolinėmis dovanėlėmis.

Tikimės, kad mokytojų padrąsinantys plojimai, skambėję tądien aktų salėje, ir plačios šypsenos veiduose bylojo vieną: mūsų įdėtos pastangos buvo įvertintos!

Gytis Petkevičius, 10 klasė