Jais didžiuojamės!

Jais didžiuojamės!

04     Mūsų mokykloje labai rūpinamasi savo moksleiviais: jiems sudarytos visos sąlygos treniruotis ir mokytis. Kadangi padidėjo treniruočių skaičius, mūsų sportininkų rezultatai, pasak trenerių, pastebimai kyla. Šis ruduo buvo sėkmingas daugeliui Panevėžio sporto vidurinės mokyklos auklėtinių. Pasidžiaukime jau turimais rezultatais.

Pirmąsias vietas Lietuvos jaunučių sporto žaidynių bokso varžybose laimėjo Rokas Avižuonis, Deividas Bagdanovičius ir Arminas Drulis.

Lietuvos mokinių kroso ir kroso estafečių pirmenybėse antrąsias vietas iškovojo

Eivilė Cemnolonskytė ir Gabija Galvydytė. Tarptautinio bėgimo ,,Gintarinė Jūrybė 2014“ bei Lietuvos lengvosios atletikos kroso taurės III-ajame etape Gabija ir čia atbėgo antra.

2014m. rudens kroso varžybos2014m. rudens kroso varžybos2014m. rudens kroso varžybos2014m. rudens kroso varžybos2014m. rudens kroso varžybos2014m. rudens kroso varžybos2014m. rudens kroso varžybos

Sėkmingas startas buvo ir mūsų dviratininkams. Panevėžio miesto kalnų dviračių kroso lenktynėse ,,Nuo jaunų dienų iki olimpinių aukštumų“ nugalėtojais tapo Akvilė Gedraitytė ir Kęstas Vaitaitis, trečiąją vietą iškovojo Aivaras Naujokaitis. O Lietuvos jaunučių sporto žaidynėse kalnų dviračių varžybose sėkmė lydėjo Oliviją Baleišytę, parsivežusią aukso medalį. Nuo jos neatsiliko ir Akvilė Gedraitytė, varžybose ,,Dviračių maratono taurė 2014laimėjusi pirmąją vietą. Aukso medaliu pasipuošė ir Lukas Krivickas, visus varžovus nurungęs Lietuvos mokinių kalnų dviračių rudens pirmenybėse.

Sėkmė šypsojosi ir mūsų plaukikei Gabijai Stachnevičiūtei, Panevėžio miesto ,,Kraulist“ d. plaukimo varžybose laimėjusiai pirmąją ir dvi antrąsias vietas.

Nuoširdžiai sveikiname nugalėtojus, garsinančius mūsų mokyklą. Visais jais didžiuojamės ir linkime, kad fortūna lydėtų ir ateity.

Karolina Seliavaitė, 10 klasė